Мишел Иванова на ДП за Приз Жулиета Шишманова
Мишел Иванова на ДП за Приз Жулиета Шишманова / СКГ Велбъжд и БФХГ
Кюстендилската гимнастичка от Велбъжд, Мишел Иванова се представи много силно на Държавно първенство "Приз Жулиета Шишманова" в гр.Бургас, което за поредна година събра най- добрите гимнастички във възрастите Девойки старша възраст и Жени. При ДСВ участие взеха 89 състезателки. В първия ден се играха съчетанията с въже и лента, като тези уреди бяха квалификация за многобоя. Само първите 30 гимнастички продължиха напред, сред които и Мишел Иванова, която се нареди на 10 място.

СКГ Велбъжд и БФХГ

След изиграването и на другите 2 уреда- топка и бухалки, Мишел се класира на 9 място и влезе на 2 финала.
Във финала на топка гимнастичката на Велбъжд, с треньор нейната майка Весела Николчова извоюва 5 място, а на лента се класира 7- ма.

Още 3 гимнастички от Велбъжд взеха участие в Държавното първенство при Девойките старша възраст, но малко не им достигна да се класират сред първите 30- Даяна Димитрова, Йоанна Стоева и Рая Сръндева.
Главен съдия на турнира бе трикратната световна шампионка и вицепрезидент на БФХГ Мария Петрова.