Миньор- Германея
Миньор- Германея / netinfo
Миньор и Германея (Сапарева баня) си вкараха 6 гола в учебна игра. Двата тима направиха зрелищно реми на отличния терен в Ковачевци, а срещата бе изгледана от двадесетина привърженици на „жълто-черните“.
Възпитаниците на Николай Тодоров излязоха напред в резултата в 25-та минута, когато Тодор Чаворски намери топката от воле и я прати в горния ляв ъгъл. Още при следващата атака нападателят можеше да удвои, след като засече с глава центриране отляво, но ударът му попадна в напречната греда.

Само за 3 минути тимът от Сапарева баня стигна до обрат. В 32-та минута Спас Спасов се разписа отблизо, а малко след това Владимир Каптиев изскочи зад защитата и копна топката над Леонтиев – 1:2.
През втората част двата отбора си размениха още три гола. В 59-та минута Алек Манолов вкара след бързо разигран тъч и даде два гола аванс за символичните гости.
Миньор стигна до равенството след като Кристиян Слишков намали в 70-та минута, а 4 по-късно Стоян Кадифчин реализира от пряк свободен удар.