Николай Михайлов титуляр за Твенте
Николай Михайлов титуляр за Твенте / netinfo
Българският вратар Николай Михайлов започна като титуляр снощната контрола на Твенте срещу Хааксберген, съобщава сайтът на елитния холандски клуб.

Отборът на Стив МакЛарън спечели спаринга с категоричното 5:1, а на трибуните в Хааксберген присъстваха 3714 зрители.

Твенте поведе в резултата още в осмата минута, когато точен беше Херси. В 28-та минута Николай Михайлов допусна попадение, което направи резултата 1:1.

В края на първата част участникът в квалификациите за Шампионската лига поведе с 2:1 с гол на Денебум.

През второто полувреме английският наставник на Твенте смени целия си състав. На мястото на Ники Михайлов в игра се появи титулярът от миналия сезон Бошкер.

Твенте вкара три безответни попадения дело на Арнаутович и Елиа, който реализира два пъти.

Отборът на Твенте изигра приятелска среща и онзи ден, когато разгроми аматьорски тим с 9:1, а синът на Борислав Михайлов игра през втората част на двубоя.