Локо Мездра се провали при представянето си
Локо Мездра се провали при представянето си / netinfo
Новакът в А футболна група Локомотив Мездра загуби изненадващо в последната си контрола преди началото на новия сезон. Железничарите паднаха с 0:1 от втородивизионния тим на Монтана в скучен мач, игран на стадиона във Враца.

Преди мача се състоя и официалното представяне на тима от Мездра. По време на срещата железничарите разочароваха с играта си и логично загубиха от амбицирания отбор на Монтана. Мачът бе без сериозни голови ситуации и за двата отбора.

През първата част удари на Предраг Пажин и Аристаидис Лостас от далечно разстояние бяха спасени от вратаря на Монтана.

Победният гол за тима от Монтана падна в 66 мин., когато след добра контраатака на Деян Петров от дясното крило, топката попадна в Стефан Харлов, който с удар покрай покрай вратаря на Локомотив Мездра Иван Христов, отбеляза.

В последните минути на мача Тодор Симов и Петър Златков от удобни позиции пропуснаха да изравнят за железничарите.