Фенербахче се приближи към титлата
Фенербахче се приближи към титлата / netinfo
Фенербахче дръпна с три точки на върха в турското първенство след победа с 4:1 над Денизлиспор в среща от 31-ия кръг на шампионата.

Матея Кежман откри резултата в полза на "фенерите", а след това за успеха се разписаха Дейвид, Мурат Каракоч (автогол) и Шентюрк Шемих.

Сензацията в първенството Сивасспор победи Анкараспор с 2:1 продължава да се бори за титлата. Българският нападател Иван Цветков влезе като резерва за Сивас в 57-а минута и помогна на своя отбор да отбележи двата гола в края на мача и да стигне до победата.

Другият претендент за титлата Галатасарай гостува утре на Буюксехир и при победа ще се изравни по точки с лидера Фенербахче, който има 70. Сивасспор и Галатасарай имат по 67, а Бешикташ е четвърти с 61.