Лудогорец
Лудогорец
Лудогорец допусна поражение с 1:3 от ЛАСК Линц в последния мач за двата отбора от груповата фаза на турнира Лига Европа, предаде gong.bg.

Елвис Ману откри резултата в 46-ата минута, след като се появи на терена като смяна в началото на втората част. В 56-ата минута гостите изравниха резултата. Визингер с удар от около 17-ина метра намери вратата на Илиев. В 61-ата минута Сантана получи пресилен червен картон, а съдията отсъди втора дузпа за ЛАСК, която също беше дискусионна, но този път Ренер се разписа и австрийците поведоха с 2:1. Мадсен направи резултата 3:1 в 67-ата минута на срещата. През първата част в 16-ата минута Ритер нацели страничната греда на българската врата, след като отправи опасен удар, а в 45-ата минута Пламен Илиев спаси дузпа бита от Гайгингер, след като Сисиньо наруши правилата в наказателното поле на българския шампион. Лудогорец изигра слаб мач като направи груби грешки в отбрана.