Зърнопроизводители - на протест
Зърнопроизводители - на протест / netinfo
Зърнопроизводителите от врачанско днес ще се присъединят към националния протест. В 12 часа те ще се съберат край с.Алтимир. “Имаме готовност 80 машини да докараме, за да покажем, че се сме сериозни в исканията си” обяви за “Дарик” председателката на регионалния съюз на зърнопроизводителите Румяна Ангелова.

“Настояваме за включване в бюджет 2009 г. на национални доплащания конкретно за този сектор”, обясни тя и добави, че ако това не се случи днес, утре ще преминат към гражданско неподчинение.