Областно пътно управление Враца взе бързи мерки по възстановяването на пътя преминаващ през центъра на село Паволче. Вследствие на поройните дъждове в сряда беше откъртен горния пласт от асфалтовото покритие на пътното платно.
В момента се изрязва повдигнатата настилка и до средата на следващата седмица ще е напълно възстановена.