Цветя от името на кмета на Враца инж. Тотю Младенов ще раздават на 8 март служители на общинска администрация. Инициативата е под мотото „С уважение за вас, дами!” и предвижда да се раздадат на дамите от града около 300 лалета.
В 11 часа в Градската концертна зала музикални поздрави „Осмомартенско матине”- ще отправи сопрана Диляна Георгиева под диригентството на Димитър Панов.