Във Видин продължават борбата с леда
Във Видин продължават борбата с леда / netinfo
От 2:00 часа след полунощ е започнало опесъчаването в община Видин. Работят 5 машини, но е трудно овладяването на ситуацията, тъй като дъждът отново заледява опесъчените участъци. Поради тази причини машините минават по няколко пъти върху вече опесъчени улици. Опесъчаване се извършва и в град Дунавци и ще продължи до нормализиране на трафика. В централната градска част трафика вече не е затруднен.