1750 лева събраха членовете на "Ротари" клуб Враца по време на снощния си бал. Парите ще бъдат използвани за закупуване на апаратура за лечение на церебрална парализа, необходима за децата от дневен център "Зорница" във Враца.
Акцията по събиране на средства продължава в големите хипермаркети в града. Инициативата е на младите ротарианци.