Работник от с.Долно Белотинци загина днес в Монтана
Работник от с.Долно Белотинци загина днес в Монтана / netinfo

Работник загина днес при трудова злополука в Монтана, научи Дарик. Загиналият е на около 60 години, с инициали П.П. и е от монтанското село Долно Белотинци. Мъжът е паднал от 6 метрова стълба в района на строежа на пречиствателната станция в града, уточниха от ОД на МВР. В момента дежурна следствено оперативна група от  Полицията извършва оглед на местопроизшествието. Сигнал за инцидента е подаден на тел. 112 около 12,30 часа.