Полиция и общинари ще дебнат за незаконна сеч
Полиция и общинари ще дебнат за незаконна сеч / netinfo

Акция за разкриване на незаконна сеч разпореди кметът на Враца Тотю Младенов. Тя е в резултат на жалби от живеещи на ул.”Доспат”.  Комисията, която ще следи изпълнението на разпоредбата ще включва представители на общината, полицията и лесничейството. Ще се проверят всички места, за които има съмнения, че се сече незаконно. По този повод началникът на РУ на МВР-Враца Даниел Христов благодари на инж. Тотю Младенов за съвместната работа между общината и полицейското управление.