Приключва техническото осъществяване на проект с участието на Община Враца, касаещ създаване на наблюдавано жилище. То е предназначено за младежи, напускащи звената за деца лишени от родителски грижи и ще осигурява тяхната социална интеграция, съобщи зам. кметът на Враца д-р Слави Георгиев. Жилището се намира в жк “Сениче”, бл. 202 , апартаментът ще бъде ремонтиран и оборудван.
В него ще бъдат настанени 4 деца. Д-р Георгиев обясни още, че от 1 юли ще се кандидатства за делегирана от държавата дейност, за да може да се осигури устойчивост на проекта.