Обраха мъж в Монтана
Обраха мъж в Монтана / netinfo

25-годишният В.М. от Белоградчик бе ограбен на паркинг в Монтана снощи около 20:30. Двамата нападатели са напръскали мъжа със спрей и са му отнели 2450 лева, които той носел със себе си. Извършителите не са имали други оръжия и са били без маски на лицето. Полицията установява самоличността им, съобщават от ОДП – Монтана.