Областният управител на Враца д-р Антонио Георгиев връчи днес ключовете и цялата документация на 4 автомобила "Лада" на директорите на Дом за възрастни хора в Мизия и Хайредин, Дома "Асен Златаров" във Враца и Гимназията по автотранспорт в Борован. Той лично изпрати до колите всеки един и пожела автомобилите да вършат добра работа в служба на децата и възрастите хора.
Цвети Кръстев, директор на Дома за възрастни в село Хайредин, благодари и изтъкна факта, че там са настанени 90 човека, а колата е необходима освен за нуждите на възрастните хора от заведението, така и за социалния патронаж в Хайредин. Подобна е и нуждата на Дома в Мизия. Първа тръгна "Лада"-та на Борован. Директорката беше изключително доволна, защото автомобилът ще влезе още днес в употреба при практиката на учениците.