Национално състезание по информационни технологии в Монтана
Национално състезание по информационни технологии в Монтана / netinfo

Природо-математическата гимназия в Монтана ще бъде домакин на четвъртото Национално състезание по информационни технологии. Състезанието се открива днес от 18 часа. Имената на победителите ще бъдат съобщени в неделя.


250 ученици от цялата страна ще вземат участие  в надпреварата. Темата на състезанието е “21 век – иновационна технология в Българското образование”.
Майкрософт – България ще издаде 59 сертификата. Награди ще раздаде и местния инспекторат по образование.