Работна среща озаглавена „На туризъм и почивка в община Враца” организира днес заместник-кметът по туризъм, спорт и оперативни програми Тони Милева. На срещата, която ще се проведе в конферентната зала на многофункционалния природозащитен център „Натура 2000” във Враца, са поканени представители на Българска асоциация по алтернативен туризъм, Дирекция „Природен парк Врачански балкан”, хотелиери и ресторантьори.
Дневният ред предвижда кратка анотация на Международната туристическа борса„Ваканция Спа Експо 2009” и обсъждане участието на община Враца в 6-то Международно изложение „Културен туризъм” във Велико Търново, обясни Тони Милева.