С кулинарна изложба Сдружението на инвалидите във Враца отбеляза празника на жените и 20 годишнината от създаването си. По този повод членовете на Сдружението организираха кулинарна изложба с близо 20 ястия специално приготвени от хората с увреждания. Заместник-кметът д-р Слави Георгиев предостави парични награди на четиримата изявени майстори, чийто ястия журито отличи като най-оригинални. Предметни награди за развлечение в свободното време пък получи Клуба на хората с увреждания.
/снимки от изложбата може да разгледате в "теми в снимки"/