Бит длъжник на наркодилъри в Лом
Бит длъжник на наркодилъри в Лом / netinfo
29-годишен мъж от Лом е постъпил с контузни рани в болницта на града вчера около 18:00 часа, съобщават от полицията. Той е заявил, че е бил нападнат от 21-годишния В.И. и 20-годишния П.П., и двамата от Лом. Имало е и трети нападател, за който потърпевшият няма конкретни данни. Повод за сбиването била дължима сума от 300 лева за закупени наркотици, която пострадалият не е платил. След преглед, той е бил настанен в хирургичното отделение, откъдето е избягал и до момента е в неизвестност.