Ключовете на нов 20-местен автобус "Фолксваген" ще връчи днес в 10 ч. пред сградата на ОД МВР Монтана директорът комисар Чавдар Караджов. Новата придобивка за дирекцията е изпратена по случай професионалния празник на служителите на МВР - 5-ти юли. Автобусът е разпределен централно от МВР след направено искане от комисар Караджов. Той ще бъде използван за нуждите на всички полицейски служби.
През последния месец автомобилният парк на ОД МВР бе обновен с 13 нови автомобила с марките "Шкода Октавия", "Опел Астра", "Ситроен Ксара Пикасо" и "Лада Нива".
До края на годината предстои обновяването на сградата на РУ МВР Лом. Разрешените средства за предстоящия ремонт са в размер на 100 000 лв.