Момче на 20 години е паднало вчера от 17-тия етаж на жилищен блок във Видин и загинало. От полицията потвърдиха за случая, с уточнението че е самоубийство (няма данни за насилие).
Резултатът от аутопсията сочи като причина за смъртта - падане от голяма височина. Според близки на момчето, то е било на сбирка в приятели.