Ако искате да ви излъжат красиво и умело, обърнете се към някой от зодия Близнаци. Те имат чудесно дар слово и от тях стават добри оратори. Забавни са. Будни са, откриватели, ентусиасти и имат разностранни дарби. Това е знакът с най-добър интелект. За всичко водещ е разумът. Понякога приказват повече, отколкото вършат. Не се поддават на емоции, не признават пораженията.
Това е само малка част от характеристиката на зодия Близнаци. Представяме ви я, защото тя е доста важна за морската столица, тъй като нейни представители са двамата първи мъже на Варна - кметът Кирил Йорданов и общинският председател Борислав Гуцанов.
Свикнали сме да ги виждаме и чуваме във формална среда. Сега обаче ви предлагаме един неформален поглед за това какво можем да съдим за двамата само по техните жестове, мимики и начин на говорене, разбира се през субективния поглед на един репортер.
Разказ за онази част от поведението на първите варненски мъже, която често остава скрита за варненци, чуйте в звуковия файл: