/ netinfo
Отборът нa Черно море се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на БФС при родените през 2003 г. “Моряците” отстраниха Левски, след като завършиха 0:0 в реванша във Варна и след успеха с 2:1 в първия мач продължават напред в турнирната надпревара.

"Черно море" 6-и след победата над "Левски"

Варненци браниха аванса си от първата минута на двубоя, като разчитаха на контраатака, съобщава официалният сайт на варненския тим. Николай Златев удари греда в седмата минута на втората част, след като останал сам срещу вратаря се опита да го прехвърли, но топката срещна напречната греда.

Малко след това директен червен картон получи Димитър Керин от Левски за удар без топка, а пет минути преди края за една атака гостите нацелиха на два пъти страничния стълб на вратата, пазена от Галин Григоров.

Така след доста борба по целия терен “моряците” на Николай Кънчев вече мислят за 1/2-финалите на турнира.