Заради ремонти кв. „Хаджи Димитър остава без вода
Заради ремонти кв. „Хаджи Димитър остава без вода / netinfo

Във връзка с изпълнение на строително-монтажни работи в кв. „Хаджи Димитър" на 12 август няма да има вода от 9.00  до 21.00 ч. в района на ул. „Макгахан", ул. „Резбарска", ул. „Васил Кънчев" и ул. „Дончо Ватах". Ако е необходимо работата да продължи повече от 12 часа, ще бъдат осигурени водоноски на кръстовището на ул. „Дончо Ватах" и бул. „Макгахан".

„Софийска вода" се извинява на своите клиенти за причинените временни неудобства. Ремонтните работи ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация от Телефонния център на „Софийска вода" АД на телефон 0700 12121.

Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.