сливенски танцови двойки
сливенски танцови двойки / КСТ Туида
Танцовите двойки от Клуба по спортни танци „Туида” Сливен спечели престижни награди от заключителния кръг от състезанията по спортни танци за „Купа България“.

В Открития турнир за клас 13“D“ на 1-во място се класираха Евгени Шахъмов – Мая Тачева. В клас 11“Е“ на второ място се класираха Пламен Колев – Теодора Миндева. И двете танцови двойки набраха необходимия актив от точки и повишиха танцовия си клас.

КСТ Туида

В категорията Юноши старша възраст латиноамерикански танци танцовата двойка Златозар Манчев – Белослава Златева заеха 3-то място и спечелиха бронзови медали.

В турнира „Изгряващи звезди“ отново достойно се представиха младите надежди на клуба Михаил Бояджиев - Сияна Златева и Христо Михайлов – Християна Къчева, които завоюваха златни медали във възрастовата група до 9г. и сребърни медали в категорията до 11 г.