Локо стартира с победа в контролите
Локо стартира с победа в контролите / geocities.com

Локомотив Пд победи с 2:0 Велбъжд Кн в първата си контролна среща от зимния подготвителен период играна на изкуствения терен в Сандански. Първото попадение за „черно-белите” падна в 36-ата минута, когато Даниел Моралес засече с глава центриране от корнер на Стайко Стойчев. Три минути по късно Румен Горанов с бомбен шут от около 25 метра оформи крайното 2:0. Отлични впечатления с играта си в двубоя остави младокът Стайко Стойчев, който на няколко пъти показа, че е готов да използва всеки шанс за изява даден му от Ясен Петров.

Старши-треньорът на „смърфовете” започна мача със следния състав: Ставрев; Банев, Сечков, Бранеков, Кюмюрджиев; Вели, Горанов, Кики, Моралес; Заков и Илиев (к).

По - късно в игра се появиха: Стойчев, Нунес, Мориконе, Сентурион, Израилов, Неделчев, Акалски и Костас Пападопулос. Утре от 14 часа отборът на Локомотив излиза срещу Пирин отново в Сандански, след което „черно-белите” се прибират в Пловдив.