Тимът на ОДМВР-Габрово стана първи в Републиканския преглед по стрелба
Тимът на ОДМВР-Габрово стана първи в Републиканския преглед по стрелба / odmvr.pleven

Тимът по стрелба при ОД на МВР - Габрово е на първо място в комплексното класиране и в класирането за мъже в заключителния етап на Републиканския преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР, съобщиха от пресцентъра на полицията в Плевен.

На 26 юни комисар Йордан Дундаков - началник отдел „Охранителна полиция" при ОДМВР - Плевен и Иван Младенов - генерален секретар на Спортната академия на МВР наградиха с медали победителите в Републиканския преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР. В спортната надпревара участваха 18 отбора и 91 състезатели.

Отличниците в комплексното класиране са стрелците на ОД на МВР - Габрово.
В класирането за Отбор „Жени" първи са ОДМВР - Варна, а в класацията за отбор „Мъже" - първи са ОДМВР - Габрово.

В индивидуалното класиране при жените първа е Рая Алексова - служител от ОДМВР - Габрово, а при мъжете - Явор Петков - служител от ОДМВР - Габрово.