Нашите скутеристи с Купата на Община Кърджали
Нашите скутеристи с Купата на Община Кърджали / netinfo

След оспорвано републиканско състезание по водомоторен спорт , кърджалийци се сдобиха с преходната купа на Община Кърджали в памет на "Ангел Петров-Йошката". Турнирът, събрал състезатели от цялата страна, се проведе на яз. "Кърджали" край Главатарци. Шампионатът включваше 7 класа , сред които и "Djunior"-за деца. Кърджалиецът Иво Габровски победи в клас ОВ -350 куб.см. Фаворит в кралския клас ОС-500 си остана Николай Сурков-Никси, а призът за най-атрактивен състезател отиде при нашата Никол Радукова. И така в отборното класиране състезателите ни са първи, следвани от Тутракан и Лом.

Наградите бяха връчени от кметовете на Кърджали , Комотини /Гърция/ и Ялова /Турция/. Сред награждаващите беше и зам.-минисстър Димчо Михалевски.