Кюстендилската школа е отново №1 в женската борба
Кюстендилската школа е отново №1 в женската борба / личен архив

Кюстендилският клуб "Васил и Георги Илиеви" спечели отборната тила при жените от Държавното първенство, като завърши надпреварата с 54 точки. На второ място се класира състава на "НСА Академик", също с 54 т., но с по- малко златни отличия, а трети е "Левски" с 38 т.
Ключов за крайното класиране се оказа успеха на Виолета Симеонова в категория 55 кг, където тя взе шампионската титла, като остави зад себе си основната си конкурентка и бивша съотборничка и Спортист №1 на Кюстендил Евелина Николова, която е трета. Бронзов медал за кюстендилския клуб спечели Армине Казарян, в категория 48 кг.
Два сребърни и един бронзов медали спечелиха състезателките на спортен клуб по борба „Васил и Георги Илиеви"- Кюстендил от първия ден на Държавния лично- отборен шампионат за мъже и жени, на комплекс "Славия" в София. Нели Шомева е втора в категория 59 кг. Валентина Райчева- Маринова е със сребърно отличие при 67- килограмовите, а с бронзов медал в тази категория е Мирослава Велинова.