/ СКГ Велбъжд
Цветозара Миленкова спечели сребърен медал на финалите на топка и се класира 7-ма в многобоя на Държавното първенство по художествена гимнастика в най- силната категория- „Елит”. Гимнастичката на „Велбъжд”, с треньор Весела Николчова е първа година при девойките младша възраст. Цветозара игра на още два финала на отделните уреди, като завърши 4-та на обръч и е 8-ма на въже.

Цветозара Миленкова
БФХГ

Цветозара Миленкова с Весела Николчова
СКГ Велбъжд

Цветозара Миленкова е финалистка в проекта Успелите деца на България на фондация "Димитър Бербатов".

„Велбъжд” имаше още една гимнастичка в категория Елит при девойки младша възраст- Нилана Колевска се класира на 24 място. 24 място и за Даяна Димитрова при девойки старша възраст.

Кюстендилската школа по художествена гимнастика стои в основата на успехите и на Вая Драганова при девойки старша възраст и Ерика Зафирова при жените. И двете се класираха на 4-то място в многобоя.

Вая Драганова от „Левски Триадица” спечели златния медал на финалите с обръч.

Вая Драганова
БФХГ

Ерика Зафирова от „Левски Илиана” се окичи с 2 бронзови медала на финалите на обръч и топка.