КК Шурикен на ДП за кадети и младежи до 21 г.
КК Шурикен на ДП за кадети и младежи до 21 г. / КК Шурикен
Два златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала  спечелиха каратеките на КК “Шурикен”- Кюстендил от Държавно първенство за кадети, юниори, девойки и младежи до 21 години, което се проведе в Нова Загора. Карате клуб “Шурикен” взе участие 5- ма състезатели.

Велизар Колешански е шампион на България на кумите при младежи до 21 г. - 84 кг.

Велизар Колешански
КК Шурикен

Шампионска титла и за Андрей Тодоров на кумите при кадети- 63 кг.

КК Шурикен

Виктория Венкова е със сребърно отличие на кумите, при кадети +54 кг.

КК Шурикен

Петър Николов спечели два бронзови медала, в дисциплините- ката и кумите +70 кг, при кадетите. Александър Асенов се класира на 7- мо място на кумите, при юниори- 68 кг.

КК Шурикен

Предстой Балканско първенство за кадети, юниори, девойки и младежи до 21 в Херцег Нови, в Черна Гора, от 8-10 декември .Велизар Колешански, Андрей Тодоров и Виктория Венкова ще са част от Националния отбор на България, съобщиха за Дарик от “Шурикен”.