Двата клуба по тенис на корт в Кюстендил събраха децата си на турнир
Двата клуба по тенис на корт в Кюстендил събраха децата си на турнир / Зона спорт

Градски турнир по тенис на корт за ученици, с участието на състезатели и от двата клуба в Кюстендил -Спортен клуб „ЗОНА СПОРТ” и Тенис клуб “Кюстендил”. Домакини на надпреварата бе Спортен комплекс „Зона спорт”,които предоставиха безвъзмездно спортната си база. В турнира участваха 22- ма тенисисти. Победители в категория до 13 г. са Стилиян Георгиев от Тенис клуб “Кюстендил”- златен медал и Денислав Иванов от „ЗОНА СПОРТ”- сребърен медал. В категория до 16 г. златен медал спечели Тони Гогов от „ЗОНА СПОРТ”,а сребърен медалист е Виктор Андонов също от клуб „ЗОНА СПОРТ”. В игрите по двойки първо място до 13 г .спечелиха Иван Стойчков и Антонио Иванов от „ЗОНА СПОРТ”, втори са Томослав Скандалиев и Стилиян Георгиев от Тенис клуб “Кюстендил”. В категория до 16 г.приза за №1 получиха Виктор Андонов и Велислав Велинов от „ЗОНА СПОРТ”.Втори са Кристиана Грънчарова и Деян Гаминчев от Тенис клуб “Кюстендил”. Турнирът беше първата съвместна проява на двата кюстендилски клуба, развиващи спорта тенис на корт в града, с треньори Ивайло Илиев и Бойко Сотиров. Амбицията на организаторите е състезанието да се превърне в традиционен градски турнир.