Спортисти с увреждания от Силистра спечелиха медали от Европейско по канадска борба / netinfo

Състезателите от Спортен клуб за хора с увреждания "Доростол 2011" – Силистра, спечелиха общо 5 медала на провелото се в Букурещ Европейско първенство по канадска борба.

При младежите Йордан Цонев, който се състезаваше в категория до 90 кг., през първия ден на турнира спечели сребърен медал на лява ръка, а на следващия ден взе и златото.
Със сребърен медал на лява ръка, също при младежите, но в категория над 90 кг., се окичи и Християн Маринов.

Останалите два сребърни медала завоюва Добромир Удрев при хората с увреждания в категорията над 100 кг.