Реал Мадрид развали част от празника на ЛАСК Линц
Реал Мадрид развали част от празника на ЛАСК Линц / netinfo
Като гост Реал Мадрид обърна с 3:2 ЛАСК Линц и не позволи на австрийския отбор да спечели в приятелската среща по случай 100-годишния си юбилей.

Двубоят започна точно в 19:08 часа местно време в чест на 1908 година, когато е основаването на ЛАСК, а домакините бяха на път да направят празника за феновете си пълен в 14-ата минута, когато Кристоф Заурер с глава откри резултата.

Испанският шампион изравни след шест минути игра с гол на холандският национал Ариен Робен, а капитанът Раул направи обрата пълен в последната минута на първото полувреме.

Аржентинецът Хавиер Савиола вкара трети гол за Реал в 84-ата, а хърватинът Марио Миятович вгорчи Йежи Дудек и оформи крайното 2:3 в последната минута на срещата.