Нафтекс победи Любимец с 1:0
Нафтекс победи Любимец с 1:0 / netinfo
Нафтекс победи Любимец с 1:0 в контролна среща, играна в Сливен. Победния гол за „зелените” отбеляза Пламен Крумов в 8-ата минута. Капитанът на „шейховете” завърши по най-добрия начин прекрасна атака, започната от Светлин Симеонов и преминала през Деян Христов.

След гола футболистите на Нафтекс продължиха да нападат и само липсата на късмет ги лиши от второ попадение още преди почивката. С добри отигравания се отличиха Крумов и високият Христов, който отправи няколко опасни удара с глава към вратата на съперника.

През втората част старши треньорът на Нафтекс Ясен Петров направи множество смени, пускайки в игра голяма част от по-младите футболисти в състава си.

Още в самото начало на полувремето новото попълнение Стефан Тошков имаше възможност да удвои, но опасният му шут бе избит от вратаря на Любимец.

Следващата контрола на Нафтекс е на 24 юли (четвъртък) срещу Локомотив (Стара Загора).