Хановер прави хикс с Уигън, без контузения Янков
Хановер прави хикс с Уигън, без контузения Янков / netinfo
Българският национал Чавдар Янков пропусна спаринга между неговия Хановер и Уигън Атлетик, завършил 2:2. Юношата на Славия все още се възстановява от контузия в областта на ребрата.

Първото попадение в срещата бе дело на Емил Хески, който се разписа в 19-та минута на двубоя. Малко по-късно записалият мачове и за Германия Майк Ханке изравни, след като беше прецизен в 25-та минута.

Британците отново излязоха напред в резултата, като точен бе Шарнър в 82-та минута на приятелската среща.

Буквално секунди преди края равенството беше оформено от новото попълнение на Хановер Форсел.

Очаква се Чавдар Янков скоро да бъде възстановен и отново да играе за Хановер. Българският полузащитник бе контузен от капитана на отбора Алтин Лала. Албанецът направи сакатлъка по време на тренировъчна игра.