Децата на Нафтекс загубиха втори финал
Децата на Нафтекс загубиха втори финал / netinfo
Отборът на Нафтекс – деца, родени през 1993 година, загубиха от Славия на финала на държавното първенство по футбол. Възпитаниците на старши треньора Владо Стоянов допуснаха поражение с 1:3 и останаха със сребърните медали от надпреварата, информира официалният сайт на бургазлии.

Футболистите на Славия поведоха в резултата в самото начало на срещата, но младите „шейхове” изравниха чрез Живко Петков 23-ата минута. Футболистите на Нафтекс допуснаха още едно попадение и се оттеглиха на почивка с гол пасив. През втората част те се хвърлиха в атаки, опитвайки се да изравнят резултата, но вместо това получиха още един гол след контраатака на съперника.

Това е трети медал за ДЮШ на Нафтекс от държавното първенство през този сезон. Вчера юношите младша възраст също взеха сребърните медали, отстъпвайки на Левски на финала. Преди малко повече от две седмици пък старшата възраст триумфира с титлата след победа над ЦСКА.