„Акулите” бетонираха Видима на дъното
„Акулите” бетонираха Видима на дъното / netinfo

Черноморец взе трите точки от последния в класирането в А група Видима Раковски след победа с 1:0.

Единството попадение в срещата от 18-я кръг за „акулите” падна в 52-та минута и бе дело на Пламен Крумов.

Като цяло момчетата на Димитър ДимитровХеро държаха инициативата в мача, но не успяха да се възползват от игровото си предимство. През първата част Ремзи удари и гредата от три метра в 24-та минута.

На полувремето Херо направи изключително добра смяна, като на мястото на Чепилов пусна Емил Тодоров. Именно той бе в основата на повечето положения за домакините през втората част.

Последният подаде и за победното попадение за Черноморец в началото на вторите 45 минути. Тодоров проби от дясно, центрира към Крумов, който в 52-та минута с глава прати топката във вратата на гостите.

До края на мача, домакините направиха още няколко пропуска, но в крайна сметка се поздравиха с минималния успех.

След днешната победа Черноморец заема 5-то място с актив от 29 точки, а Видима се бетонира на последното с актив от 8.