Започва срещата на ЧЕЗ с обществеността в Монтана
Започва срещата на ЧЕЗ с обществеността в Монтана / netinfo

Чешкият посланник в България Мартин Клепетко ще посети днес Монтана. Той ще се включи в срещата, организирана със съдействието на народния представител от БНД доц. Великов, с ЧЕЗ-България.

Както по-рано ви съобщихме, генералният директор на ЧЕЗ-България Любош Павлас и експерти от компанията доставчик на електрически ток за нашия регион ще участват в работна среща с кметове, институции, представители на бизнеса и гражданите, която ще се проведе днес от 10 часа в малката зала на Младежкия дом в Монтана.