Заловиха стопани на канабис
Заловиха стопани на канабис / netinfo

Двама младежи - на 19 и 21 години от Монтана са задържани от полицията за отглеждане на растения от рода на конопа. При проверка извършена около 22:00 часа снощи в местността "Расника" в землището на град Монтана, органите на реда са намерили и изеели близо 3 кг. зелена тревна маса. В паркирания на мястото лек автомобил пък е имало 1 гр суха тревна маса. Направените на място тестове са показали, че това е канабис. По случая е образувано досъдебно производство.