Заедно в кризата във Враца
Заедно в кризата във Враца / netinfo

Акция на ПП ГЕРБ Враца под надслов “Заедно в кризата” започна от днес. Тя се осъществява на павилион на площад “Суми” (срещу входа на базара).

Акцията предвижда безплатно раздаване на топли супи, боб чорби, чайове и хляб. Инициативата е планирана да продължи до края на седмицата.