Враца ще се побратимява с Франкфурт на Одер
Враца ще се побратимява с Франкфурт на Одер / netinfo
Предложение за побратимяване с германския град Франкфурт на Одер ще внесе кметът на Враца до Общинския съвет. Двата града ще си сътрудничат в програма на Европейската комисия “Европа за гражданите” по проект “Създаване в мрежа на РРР – структури между градовете-партньори на Франкфурт на Одер. Поканата е от германска страна, като в мрежата ще бъдат включени и градове от Финландия, Полша, Франция и Израел.

По проекта във Враца ще бъдат проведени две срещи – през септември месец, тази година и септември 2010 г.