Внук сви колата на дядо си
Внук сви колата на дядо си / netinfo

19-годишен младеж открадна колата на дядо си в село Михайлово. Сигналът за изчезналия "Фолксваген Голф 2" е подаден в полицията вчера в 9:30 часа от Г.Я на 73 години. Колата е била паркирана пред дома на потърпевшия. От проведените оперативно-издирвателни мероприятия органите на реда установили, че извършител на деянието е Л.Л., който е внук на тъжителя.