Уважаеми съграждани,
В това специално време от годината, Ви поднасям искрени пожелания за щастливи зимни празници и благословена и преуспяваща Нова Година!
Нека Витлеемската звезда да стопли сърцата и ни води във вярната посока на мир, здраве и благополучие!
Нека всичките ни дела бъдат увенчани с успех и носят удовлетворение и радост. С достойнство и вяра за добри дни да пристъпим в Новата 2009 Година!
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
БЛАГОСЛОВЕНА, УСПЕШНА И ЩАСТЛИВА НОВАТА 2009 ГОДИНА! кмет на Община Криводол - Николай Иванов