Самостоятелна изложба открива в Монтана, довечера, в 17 ч., Виктория Михайлова. Тя показва живопис, графика и рисувана керамика в експозиционна зала "Кутловица". Изложбата е наречена “Десет”, защото в нея са включени творби, създадени през последната декада. Произведенията, аранжирани в залата на бул. Трети март 64, са точно 39 на брой. И това не е случайно, споделя авторката, без да разкрива защо.
Виктория Михайлова е завършила графика във Великотърновския университет, както и следдипломна квалификация по композиция в графиката. Преподавател по изобразително изкуство в специалност “Моден дизайн” на Професионалната гимназия по лека промишленост в Монтана. Нейни ученици вече имат награди от национални конкурси.