В Лом се запасяват със сол
В Лом се запасяват със сол / netinfo
200 кг сол допълнително са закупили в Лом за справяне с поледиците и избягване на ситуации като вчерашното бедствие. То блокира почти напълно града, непроходими са бяха изходите за София и Козлодуй. От 6 часа се е извършвало опесъчаване, което до известна степен е облекчило положението. Голяма е вероятността през нощта заледяването на част от пътищата да се повтори.