Трудности при регистрацията на коли
Трудности при регистрацията на коли / netinfo
Проблем с обработката на документи за регистрация на коли стана причина за образуване на опашки в КАТ Враца, оплакаха се потърпевши водачи. Според тях положението не се променя вече трети ден, а от сутринта едва трима са успели да преминат регистрацията.

Проверка на Дарик установи, че причината не е в КАТ Враца и проблемът е национален. “Неудобството е и за чакащите и за работещите в КАТ, обясни говорителят на ОДП Враца Красимир Василев. Според него на този етап не може да се каже кога Националната система за обработка на такъв тип документи ще заработи нормално.

От КАТ Враца не препоръчват на гражданите извършване на пререгистрация на автомобил сега.