Три села в Монтанско - Игнатово, Ковачица и Долно Церовене, са без електричество, след като буря тази нощ е прекъснала далекопроводи, съобщи дежурният в Гражданска защита в Монтана.
Без ток цялата нощ са били и Чипровци, Брусарци и Георги Дамяново. Авариите там са отстранени. Най-силна е била бурята в Чипровци. Снощи за кратко спира и тока във Враца.