Пиян шофьор блъснал вчера малко преди 17 часа, движеща се по тротоара 17 годишна девойка и избягал от местопроизшествието, съобщават от ОДП – Враца. Инцидентът станал в Мездра на ул. “Св. Патриарх Евтимий”.
Момичето е с охлузни наранявания и скъсване на мускулни влакна на десен крак, без опасност за живота. При проведените бързи оперативно-издирвателни дeйствия е установен автомобила "Опел Монтерей" и водача му - Т.Х. на 35 години от гр.Мездра, управлявал автомобила след употреба на алкохол- 3.07 промила.